0 TL
0

İptal/İade Politikası

Satıcı, Alıcı’nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı teslim aldığı tarihten itibaren 7 (yedi) gün içerisinde malı reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Alıcı’nın cayma hakkını kullanabilmesi için 7 (yedi) günlük cayma süresi içerisinde, www.aksesuar.com internet sitesinin [email protected] e-posta adresine yazılı bildirimde bulunması gerekmektedir.Alıcı’nın www.aksesuar.com internet sitesinin [email protected] e-posta adresi üzerinden cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde , satış bedeli (Alıcı tarafından ödenen kargo masrafı hariç) www.aksesuar.com tarafından Alıcı’ya, ek bir masraf yükletilmeksizin, iade edilecektir.Alıcı, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve 27.11.2014 tarihli Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15.maddesinde belirtilen hallerde cayma hakkını kullanamayacağını bildiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Sözkonusu haller şu şekildedir:
a) Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcı veya sağlayıcının kontrolünde olmayan mal veya hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
b) Tüketicinin istekleri veya kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallara ilişkin sözleşmeler.
c) Çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi geçebilecek malların teslimine ilişkin sözleşmeler.
ç) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler.
d) Tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan mallara ilişkin sözleşmeler.
e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler.
f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınların teslimine ilişkin sözleşmeler.
g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler.
ğ) Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler.
h) Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler.
ı) İlgili mevzuat uyarınca cayma hakkı kapsamı dışında kabul edilen diğer mal ve hizmetler.Alıcı, iade edilecek Ürün’ün/Ürünler’in faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak cayma hakkının kullanılmasından sonra 3 gün içinde teslim edilmesi gerektiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Cayma hakkının kullanılmasından doğan masraflar Satıcı’ya aittir.Bedel iadesinde ödeme yöntemini sağlayan aracı firmadan kaynaklanan nedenlerle gecikme olması halinde, bu gecikmeden Satıcı veya Site sorumlu tutulmaz.

  • TÜRKİYEDE İLK DEFA TÜM ÜRÜNLERDE KARGO ÜCRETSİZ

    Sepetinizde şuan hiç ürün yok. Sepetinize beğendiğiniz ürünleri ekleyin ve şimdi satın alın, ekstra hiç bir ücret ödemeden kapınıza gelsin.


    Ürünlere Gözat »